přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

pIšQworky 2012

„Týmové hraní piškvorek vzniklo v roce 2008, protože chyběla středoškolská soutěž, kterou by si mohl zahrát každý bez rozdílu známek a znalostí. Během předchozích čtyř ročníků se pIšQworky staly studenty milovanou a učiteli vyhledávanou soutěží. My jsme se letos rozhodli splnit prosby žáků i učitelů a jako dárek k jubilejnímu pátému ročníku dát i osmákům a deváťákům možnost změřit síly se staršími kamarády. Vítězem se stane ten, co to dá za pět!“, Petr Soukeník, koordinátor projektu

Kromě českého mistrovství se letos odehraje i jeden speciálně slovenský turnaj. Organizátoři tak reagují na četné dotazy slovenských středoškoláků o možnost zapojit se. Ti tak budou moci poprvé zažít týmového ducha, bojovnost a hravost pIšQworek.

Více informací na stránkách www.pisqworky.cz