přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

SCG 04/05

Ročník 2004/2005 probíhající od 6. do 20. prosince 2004 se poprvé uskutečnil oficiálně pod jménem občanského sdružení Student Cyber Games. Turnaj se v tomto roce rozšířil již i za hranice Brna a dohromady se do soutěže zapojilo 105 škol z 6 krajů České republiky.

Krajská finále pak proběhla v Liberci, Karlových Varech, Bystřici nad Pernštejnem, Třinci, Olomouci a Brně. Celkově se zúčastnilo kolem 400 studentů, z nichž 32 nejúspěšnějších postoupilo na republikové finále, které se konalo dne 20. prosince 2004 na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně. Vítězem se stal David Raszka ze Střední průmyslové školy v Karviné. Opět se soutěžilo ve strategické počítačové hře StarCraft: BroodWar.