přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

SCG 05/06

Třetí a dosud poslední ročník s názvem Student Cyber Games 2006 měl poprvé celorepublikovou působnost. Do akce se zapojilo všech 14 krajů a systém turnaje se rozrostl na 3 úrovně – oblastní, krajskou a republikovou.

Na akci spolupracovalo s pořadatelskou organizací dohromady 58 pořadatelských škol a počet účastnických škol se vyšplhal na 320. Dohromady se celé akce zúčastnilo 1250 soutěžících studentů z celé České republiky, z nichž 32 nejúspěšnějších postoupilo na republikové finále. Turnaj probíhal od 30. března 2006, kdy byly rozehrány první zápasy na oblastních úrovních a byl zakončen republikovým finále 28. 4. 2006 opět na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně. Vítězem se stal David Raszka ze Střední průmyslové školy v Karviné, který nejlépe prokázal své umění ve hře StarCraft: BroodWar.