přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

Staň se oblastním koordinátorem

Adéla Šrutová, 7. 9. 2014 v 14:40

Chceš poznat pIšQworky jinak než jako hráč? Tak hledáme právě tebe! I letos potřebujeme nadšence, kteří nám pomůžou s organizací turnaje a budou součástí jedné z největších soutěží pro středoškoláky (nejen) v ČR. Pokud stále váháš, zda se přidat k nám, přečti si následujících pět důvodů, které tě přesvědčí.

1. Hra školou - konečně zábava ve škole
2. Kontakty - nové známosti (na celý život)
3. Osobní rozvoj - na rozdíl od svých vrstevníků, co budou sedět v lavicích, kdy budeš na turnaji, uděláš něco pro svou budoucnost, co si můžeš napsat i do životopisu
4. Stoupneš na ceně - obdiv učitelů, spolužáků a hráčů a hráček
5. Věc, co má smysl – viz názory již vyškolených OKček

Proč je dobré jít na školení a co Ti pozice OK dala?

Robin Palousek
"Dalo mi to poznání nových lidí, chuť zkusit nové věci, možnost vidět a pomáhat organizovat turnaje." 


Alexandra Štellmachová
"Myslím si, že zažiť XO Vám môže dať do rúk viac zodpovednosti, než častokrát Vaša škola. Je super zažiť organizovanie niečoho zo zainteresovanejšieho pohľadu, čo stredná sama o sebe často neponúka. Takisto dostávate úžasnú príležitosť dostať alebo sa rovno pridať k skupinke (hyper)aktívnych ľudí."


Hung Ngo Quang
"Na školení je určitě dobré jít z důvodu, že se člověk naučí, jak by měl turnaj vypadat (SWAP, rozesazení na turnajích, jak funguje postup ve skupinách a play off - pavouk). Krom toho si člověk může udělat lepší představu o tom, co jsou vlastně pIšQworky za projekt, jak vypadá jejich organizace, a případně se toho víc dozví, pokud přijme pozvání na finále. Mohl jsem pomáhat na turnajích a vidět radost hráčů z pIšQworek, zvláště těch, kteří se tam nešli jenom ulít. A v neposlední řadě jsem se tak i seznámil s lidmi, se kterými nyní spolupracuji, s bandou - fajn týmem, ve kterém se společně věnujeme tomu, co nás baví a to jsou přeci pIšQworky!"

Nadchlo Tě to a máš zájem tohle všechno zažít?
Napiš e-mail na kozuchova@scg.cz společně s kontaktem na sebe - telefon a školu, kde studuješ a vše se dozvíš včas.

S láskou, XO